Tu jestem: Strona startowa > Taneczne Andrzejki w Naszej szkole

Taneczne Andrzejki w Naszej szkole

 

Andrzejki 2010 już za nami. Podobnie jak dyskoteka szkolna zorganizowana z tej okazji przez Szkolny Samorząd. Już kolejny raz nasi młodzi aktywiści udowodnili, że doskonale odnajdują się w roli organiztorów i wodzirejów.

Nową świecką tradycją stały się konkursy, które urozmaicają dyskotekowe tańce. Tym razem, prowadząca zabawy Ola, podzieliła uczestników na dwie grupy: drużyna nauczycieli pod kryptonimem "Truskaweczki", kontra uczniowska drużyna "Rduchy" (z pewnością od nazwiska zabawowej "głowy Rodziny" – Sebastiana). Drużyny zaciekle rywalizowały w konkurencji sprawnościowej zwanej potocznie "Rodzina". Konkurs musiał być wielokrotnie przerywany, bo "zaciekła rywalizacja" wywoływała co chwila gromkie salwy śmiechu. Decyzją jury konkurs zwyciężyła drużyna "Truskaweczek", która w nagrodę odebrała ufundowaną przez Panią Dyrektor czekoladę. Jaką? Oczywiście truskawkową 🙂
W drugiej konkurencji indywidualnie rywalizowali uczniowie w znanym wszystkim "Tańcu z krzesłami". Bezapelacyjnym zwycięzcą tego konkursu został Janek. Gratulujemy!

W tym miejscu należą się podziękowania zarówno dla uczestników, za wyśmienitą zabawę, jak i dla organizatorów, za świetnie przygotowanę imprezę. Oby tak dalej! 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.